صفحه اصلی اخبار نیروی خدماتی مجالس

نیروی خدماتی مجالس

0 خواندن ثانیه
0
0
82

قطعا روزهایی که شما مشغول برگزاری مراسم خاصی از هر نوعی باشید، روزهایی بسیار پرمشغله و سختی برای شماخواهد بود. حتما تا به حال این مشکل برای شما پیش آمده است که تعداد زیادی مهمان داشته باشید و ندانید از کجا باید شروع کنید. کارها و هماهنگی های لازم، دعوت مهمانان، خرید جهت پذیرایی و سایر کارهای مهمی که باید انجام گیرد. در این موارد حتما به نیروی خدماتی آموزش دیده و آشنا با روند مهمانداری نیاز خواهد بود. همچنین برخی کارهای سنگین وجود دارند که انجامش از عهده شما خارج است. در این مواقع قطعا شاید در اولین فرصت به جای تماس با شرکت خدماتی نظافتی به فکر کمک گرفتن از نزدیکان و آشنایان خود خواهید افتاد. ولی امروزه به دلیل زیادشدن مشغله ها شاید کسی حاضربه کمک کردن به شما نباشد. یا حتی ممکن است در مراسم مهم خواستگاری ترجیح بدهید به جای اینکه تمرکز خودتون رو به روی پذیرایی از مهمانان کنید به صحبت کردن و شناخت از خانواده ها بپردازید.

در این صورت قطعا به شرکتی نیاز دارید تا نیروی مودب وتمیز و باظاهر آراسته برای شما بفرستد تا در قبال هزینه اندکی که پرداخت می کنید، خیالتان از مهمانداری تاحد زیادی راحت بشه و به مهمانانتان رسیدگی کنید. ضمن اینکه کلی پرستیژ بالاتری را برای مهمانی شما به ارمغان خواهد آورد. خب برای این منظور چه شرکت و خدماتی بهتر از شرکت خدماتی نظافتی الهه شرقی زمین که بتواند به شما کمک کند؟

نیروی خدماتی مجالس

اما امروزه در تهران شرکت خدمات پذیرایی بسیاری هستند که تصور می کنند هر کسی و هر نیروی خدماتی می تواند کار پذیرایی از مجالس را انجام دهد. شرکت خدماتی نظافتی الهه شرقی زمین با داشتن کادری مجرب و نیروهای خدماتی آموزش دیده آماده ارائه خدمات پذیرایی به جشن ها و میهمانی های شما همشهریان محترم می باشد. همچنین شرکت خدماتی نظافتی الهه شرقی زمین آماده ارائه خدمات نظافت اعم از نظافت منزل و اعزام آبدارچی جهت نظافت منازل و اماکن شما می باشد.


خدمات مرتبط: اعزام مهماندار مجالس


معیارهای یک نیروی خدماتی مجالس خوب چیست؟

 • در بحث پذیرایی از مهمانان در مجالس و میهمانی ها و نحوه پذیرایی از آنها توسط نیروی پذیرایی نکاتی باید حتما رعایت گردد. آنچه باید در مورد نیروهای خدماتی دانست.
 • در مجالس بزرگ معمولا به چند مهماندار خانم یا آقا یا به طور همزمان نیاز است.
 • یک مهماندار آموزش دیده به تمامی اصول مهمانداری و آداب پذیرایی به صورت کامل آشنایی دارد و می داند چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند.
 • لازم است تا یک مهماندار کنار ورودی سالن پذیرایی ایستاده باشد تا در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند.
 • شاید برخی از مهمان ها با سالن و فضای مهمانی غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند.
 • هرگز ورودی را بدون مهماندار خانم و آقا رها نکنید.
 • چنانچه برخی از مهمانان نیاز به کمک داشتند این وظیفه مهماندار خانم ومهماندار آقا است که به آنان کمک کند. برای مثال مهماندار باید به افراد سالمندی که در راه رفتن مشکل دارند و یا از عصا و ویلچر استفاده می کنند کمک کرده و تا میز پذیرایی همراهی شان کند.
 • مهمانداران نباید بین پذیرایی ها در یک محل اجتماع کنند بلکه باید در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع مهمانداران در داخل سالن مخل آسایش مهمان ها می باشد. هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبت های متفرقه کنند، این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.
 • مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شود. تندی و ترشرویی هم که جایی در پذیرایی ندارد و از سوی مهماندار پسندیده نیست.
 • مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ بدهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، به هیچوجه از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.
 • وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.
 • مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.
 • مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمانان می بایست با خوشرویی برخورد نماید و از مهمان عذرخواهی نماید. بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه خود دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.
 • در هنگام پایان مراسم نیز باید یکی از مهمانداران خانم یا آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت خاص از مدعوین خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و متانت باشد.

تامین نیروی خدماتی مجالس

درجشن نامزدی، عروسی، تولد، خواستگاری و مهمانی های خانوادگی و دورهمی ها و مراسم ختم و عزا و … شرکت خدماتی الهه شرقی زمین این خدمت را فراهم کرده تا شما عزیزان دیگر هیچ نگرانی بابت پذیرایی مجالس و مهمانداری مهمانی ها و مراسم جشن و عزا ودورهمی هایتان را نداشته باشید. همین حالا با یک تماس با ما در ارتباط باشید.

نیروی خدماتی مجالس
به این مقاله امتیاز دهید
 • کارگر برای پذیرایی

  کارگر برای پذیرایی

  اگر شما هم بنا به دلایلی قصد گرفتن میهمانی دارید، حتما به فکر کارگر برای پذیرایی نیز بوده …
 • اعزام مهماندار مجالس

  اعزام مهماندار مجالس

  برپایی جشن ها و مراسم در تهران می تواند با برنامه ریزی بیشتری انجام شود اگر قبل از شروع مر…
بارگزاری موارد بیشتر
 • نظافت منزل، نظافت خانه

  نظافت منزل، نظافت خانه

  تمیز کردن منزل یک کار همیشگی است که باید در فواصل زمانی منظمی انجام شود. نظافت سالانه و خا…
 • هزینه و قیمت نگهداری از کودک در منزل

  هزینه و قیمت نگهداری از کودک در منزل

  هزینه و قیمت نگهداری از کودک در منزل چگونه محاسبه می شود. هیچ گاه هزینه نگهداری از کودک مط…
 • خدمات پرستاری کودک در منزل

  خدمات پرستاری کودک در منزل

  خدمات پرستاری کودک در منزل یکی از پرطرفدارترین مشاغل این روزهای جامعه ماست. پرستار کودک در…
Load More By الهه شرقی زمین
 • شرکت خدماتی تهران

  شرکت خدماتی تهران

  اهمیت شرکت خدماتی در تهران بیشتر از هر زمانی در شب های عید و مناسبت های ویژه نمایان می شود…
 • شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران

  شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران

  با پیشرفت تکنولوژی و ظهور عصر ارتباطات، روز به روز انسان ها به زندگی راحت تر و استفاده از …
 • نگهداری کودک در منزل

  نگهداری کودک در منزل

  مسئله پیدا کردن پرستار آموزش دیده برای نگهداری کودک در منزل این روزها برای خیلی از افراد م…
Load More In اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

نظافت منزل، نظافت خانه

تمیز کردن منزل یک کار همیشگی است که باید در فواصل زمانی منظمی انجام شود. نظافت سالانه و خا…